TAZE KADAVRADA CERRAHI KURSLARI

VESTA, uzun yıllardan bu yana, taze insan kadavraları üzerinde temel ve ileri cerrahi kursları düzenlemektedir. Bu eşsiz deneyim, sizi mesleğinizde bir seviye daha yükseltecektir.11.04.2017

VESTA, uzun yıllardan bu yana, gerek Viyana’da gerekse İstanbul’da, taze insan kadavraları üzerinde uygulamalı kurslar düzenlemektedir.

Genellikle implantoloji, yumuşak doku cerrahisi, açık ve kapalı sinüs cerrahsi başta olmak üzere, bir çok farklı konularda düzenlenen kurslar, katılımcı hekimlerin mesleğind bir seviye daha yükselmesini, hastalarına daha kusursuz hizmet verebilmesini amaçlıyor.

Bu kurslarda kullanılan kadavralar, herhangi bir mumyalama, formolleme işlemine tabi tutulmadığı için, gerçek dokuya en yakın şartlarda tecrübe kazanmanız açısından büyük bir katkı sağlamaktadır.

Ayrıca katılımcı hekimler, çalıştıkları bölgede hangi hassas dokulara ne kadar da yakın olduğunu, tehlikeli alanlardan kaçınmak için nelere dikkat etmesi gerektiğini de uygulamalı olarak görmekte, bizzat yaşamaktadır.

VESTA’nın düzenli olarak organize ettiği kursları bu sitede bulabilir, inceleyebilir, kayıt olabilirsiniz.

Ama siz burdaki kurslardan birine kayıt olmak yerine, kendi arkadaş grubunuz, derneğiniz veya firmanıza ait müşteri portföyü için tamamen size özel bir kurs tasarlamak istiyor olabilirsiniz. O halde lütfen bizimle irtibata geçin.

Dilediğiniz dental veya medikal kursu, dünyanın dilediğiniz noktasında sizin için düzenleyelim.

[email protected]

Bunlar da ilginizi çekebilir

Diş Hekimleri Tıbbi Malzeme Taleplerini USHAŞ Sistemi Üzerinden Yapacak

Korona virüsü salgını, diş hekimlerinin tıbbi malzemelere ulaşmasını zorlaştırmıştı. Ağız Diş Sağlığı Kuruluşları ve Sağlık Turizmi Derneği (ADİSSAD), maske, tulum, gözlük, dezenfektan vb. malzemelerin özel ağız ve diş sağlığı tesislerine tedariki için USHAŞ Uluslararası Sağlık Hizmetleri A.Ş. ile anlaştı. Talep toplamaya yönelik yapılan duyuru güncellendi, talepler USHAŞ Sipariş Yönetim Sistemi üzerinden toplanacak. Diş hekimleri, Sağlık Bakanlığı aracılığı ile uygun fiyatlı tıbbi malzemelere ulaşabilecek.

Devamını Oku

İHTİYACINIZ OLAN EĞİTİM BURADA

Türkiye’nin dişhekimliği konusunda mezuniyet sonrası eğitim lideri VESTA’ya hoş geldiniz. Lütfen sitemizi gezip dolaşın. İlgi duyduğunuz eğitimlerden birini seçebilir, daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz. İhtiyacınız olan eğitim burada yok mu? O zaman bizim size ihtiyacımız var, lütfen bizi arayın.

Devamını Oku

Bugünlerin kıymetini bilin, güzelce dinlenin; çünkü diş hekimlerini ve dental sektörü çok yoğun günler bekliyor

Elbette bu kayıtsız şartsız bir iyimserlik değil. Sadece yaptığımız farklı projeksiyonların, gelecek senaryolarının gayet olumlu yönde seyrettiğini görüyoruz. Bu da bizi umutlandırıyor. Yeter ki, dereye su gelinceye kadar kurbağanın gözü patlamasın.

Devamını Oku

TAZE KADAVRADA CERRAHI KURSLARI

VESTA, uzun yıllardan bu yana, taze insan kadavraları üzerinde temel ve ileri cerrahi kursları düzenlemektedir. Bu eşsiz deneyim, sizi mesleğinizde bir seviye daha yükseltecektir.

Devamını Oku

Kadavra Uygulamalı Kursların Sonu mu?

Koronavirüs salgını sebebiyle, ABD’deki doku bankaları, bağış kabulünü durdurmuş bulunuyor. Bunun sonucu olarak da, dünya genelindeki tıp fakültelerinin ve eğitim kurumlarının taleplerine cevap vermiyorlar. Sözkonusu durumun, pandeminin hafiflemesi, hatta tamamen sona ermesi durumunda bile bir süre devam edeceği ifade ediliyor. Çünkü yapılan çalışmalar, koronavirüs ailesinin 4 derecede 72 saat, derin dondurucuda (-20) ise 2 yıl hayatta kalabildiğini gösteriyor.

Devamını Oku

VESTA Dental İmplantoloji Okulu

VESTA Dental İmplantoloji Okulu, hem birbirinden bağımsız olarak katılabileceğiniz ama dilerseniz belli bir sırayla tümünü alabileceğiniz 5 farklı eğitimden oluşuyor. Toplamda 13 gün süren yüzyüze ve uygulamalı eğitimlere ilave olarak, yılda iki kez Online Study Club etkinliğine katılacaksınız.

Devamını Oku