Videolar

18. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongre ve Fuarı

GREATIST Kongre ve Fuarı, 2 yıl aradan sonra zengin bir bilimsel programla kapılarını açacak. Dünya çapında konuşmacıların sahnede olacağı kongrede bu yıl ilk kez 10’u aşkın VESTA Akademi eğitimi, dental asistan ve teknisyen kursları olacak. KOSGEB destekli fuarın ise 5 binin üzerinde misafire ev sahipliği yapması bekleniyor.22.08.2022

İlk kez 2002’de düzenlenen ve bu yıl 18'incisi gerçekleştirilecek olan 18. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı, Vestiyer Grup ve Diş Malzemeleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) işbirliği ile yapılıyor.

Kongrenin Başkanlığını Chicago Illinois Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji AD. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tolga F. Tözüm üstleniyor. Ülkemizin gururu bilim insanlarından Prof. Dr. Tözüm, birçok bilimsel araştırma ödülüne layık görüldü, bilimsel faaliyetleri nedeniyle dergi kapaklarında yer aldı. Prof. Dr. Tözüm, ekibiyle birlikte yeni bir dental implant tedavi yöntemi olan Diş İmplantı Fideleme Tekniği’ni 2018’de dünya literatürüne kazandırmıştı.

21-23 Ekim 2022 tarihlerinde İstanbul Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan GREATIST, tüm dünyadan diş hekimleri ve dental sektör mensupları için bir buluşma noktası. Stand kiralama, sponsorluk, kongre katılımı, kurs kaydı gibi tüm talepler için Vestiyer Grup’la irtibat kurulabilir.

BİLGİ İÇİN LİNKLER

Kongre Resmi Sitesi: greatist.pro
Tanıtım Sayfası: greatist.pro/greatistprotr-2022
VESTA & GREATIST Eğitimleri: drvesta.com/greatist

İLETİŞİM

Kongre Kayıt İşlemleri
Elvan Genç
[email protected]
+90 (552) 286 96 60

VESTA Eğitimleri
İlhan Köse
[email protected]
‭+90 (555) 518 87 27‬

Stand Kiralama & Sponsorluk
Elif Taman Yazıcı
[email protected]
‭+90 (555) 975 55 43‬

Vestiyer Yayın Grubu
[email protected]
‭+90 (212) 481 02 20

Bunlar da ilginizi çekebilir

Flor, Gerizekâlı Yapar mı?

Hakkında en fazla efsane üretilen, bilen bilmeyen herkesin fikir sahibi olduğu, son günlerin ise en çok gündeme gelen tartışma konularından biri olan floru, işin gerçek uzmanından dinleyin. Dr. Evren Sütekin sordu, Prof. Dr. Ece Eden cevapladı.

İzle

DİŞSİAD Başkanı Erkan Uçar’la ÜTS, Yerli Üretim ve Sektörün 2023 Hedefleri

Diş Malzemeleri Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Erkan Uçar’a dental sektörün hedeferini, yerli üretimin ne durumda olduğunu, ÜTS’nin bize ne faydası olduğunu, sektöre ve diş hekimliği profesyonellerine ne kazandıracağını sorduk.

İzle

18. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongre ve Fuarı

GREATIST Kongre ve Fuarı, 2 yıl aradan sonra zengin bir bilimsel programla kapılarını açacak. Dünya çapında konuşmacıların sahnede olacağı kongrede bu yıl ilk kez 10’u aşkın VESTA Akademi eğitimi, dental asistan ve teknisyen kursları olacak. KOSGEB destekli fuarın ise 5 binin üzerinde misafire ev sahipliği yapması bekleniyor.

İzle

Diş Hekimliği ve Tıpta Yapay Zekâ

Yapay Zekâ, herkesin olduğu gibi, diş hekimlerinin ve diş hekimliğinin de gündemini hergün biraz daha fazla meşgul etmeye başladı. Meslekte sona mı yaklaşılıyor? 100 yıl sonra mesleğimiz var olmayacak mı? Mesleki eğitimde neler değişecek? Hepsini ve daha fazlasını Prof. Dr. Esra Uzer Çelik’e sorduk.

İzle