Videolar

Botoks Nerede Yapılmalı, Sonrasında Nelere Dikkat Etmeli?

Dr. Mustafa Bekerecioğlu ile Dr. Tansel Turan’ın son yılların en çok konuşulan tıbbi uygulamalardan  “Botoks”’ konusundaki sohbeti devam ediyor. Botoks nerede yapılmaz? Botoks yapıldıktan sonra neler yapılmaz?05.05.2020

Botoks ve dermal dolgu uygulamaları konusunda uzun yıllardır yurt içinde ve dışında eğitimler veren Dr. Mustafa Bekerecioğlu, konuğu Dr. Tansel Turan ile “Botoks” konuşmaya devam ediyor.

Son yılların en çok konuşulan tıbbi uygulamalardan olan “Botoks”’ konusundaki sohbetin bu bölümdeki konuları arasında iki başlık öne çıkıyor: Botoks nerede yapılmaz? Botoks uygulandıktan sonra neler yapılmaz?

Aklınıza gelen gelmeyen bir çok sorunun cevabı için oluşturduğumuz program serisinin bu ikinci halkasını keyifle izleyeceksiniz.

İyi seyirler.


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

Bildiğniz gibi “marifet iltifata tabidir” demiş atalarımız. O yüzden lütfen kanalımıza abone olmayı, videolarımızı paylaşmayı ve meslektaşlarınızı haberdar etmeyi unutmayınız.


#Botoks #BotoksYılanZehrimi #BotulinumToksin #TanselTuran #MustafaBekerecioğlu #BotoksZararlıMı #BotoksNedir #DrVestaYoutube #DrVesta #VYG #KnightsbridgeAcademy

Bunlar da ilginizi çekebilir

Botoks Yılan Zehri mi?

Son yıllarda üzerinde en çok konuşulan tıbbi maddelerden ve uygulamalardan biri “Botoks”’. Uzun yıllardan bu yana yurt içinde ve dışında Botoks & Dermal Dolgu Eğitimleri veren Dr. Mustafa Bekerecioğlu’nun, yıllardır bu alanda uygulamalar yapan Dr. Tansel Turan ile sohbetini keyifle izleyeceksiniz.

İzle

Konservatif Tedaviler, Kompozit Rezinler

Kompozit rezinler, güncel materyaller, estetik uygulamalar ve daha bir çok konunun konuşulduğu röportaj esnasında, Prof. Dr. Çelik, kompozit materyaller kullanılarak diastema kamapayı ve kırık dişlerin tamir edilmesini de ele alıyor.

İzle

Botoks Nerede Yapılmalı, Sonrasında Nelere Dikkat Etmeli?

Dr. Mustafa Bekerecioğlu ile Dr. Tansel Turan’ın son yılların en çok konuşulan tıbbi uygulamalardan  “Botoks”’ konusundaki sohbeti devam ediyor. Botoks nerede yapılmaz? Botoks yapıldıktan sonra neler yapılmaz?

İzle