Kitap » PTC Teknik Kitaplar Serisi
Anatomik Kuron ve Köprü Modelajı

John C. Ness, CDT

Çeviri Editörü: Dr. Uğur Ergin, Prof. Dr. Hanefi Kurt

Bu kitap, daylı modelin hazırlanmasından başlayarak tam kontur modelasyonun her bir basamağını size gösteriyor. Bütün aşamalar boyunca, fotoğraflar ve çizimler sayesinde asla yolunuzu kaybetmeyecek ve duraklamayacaksınız.

ISBN: 978-975-6250-27-3
735.00 TL
Seçenekler

Detaylar

PTC Serisi Beşinci Kitap
Anatomik Kuron ve Köprü Modelajı


Her yönüyle tam kontur modelaj

Bir modelaj tekniği ve prosedürü geliştirmek bir diş teknisyeninin yıllarını alır. PTC modelaj prosedürü, 30 yıllık araştırma ve eğitim tecrübesiyle ortaya konulmuştur.

Adım adım ve eksiksiz

Yoğunlaştırılmış bilgiyi, sade bir anlatımla öğreneceksiniz. Gözalıcı, anatomik yönden hatasız sonuçlar için tam olarak ne yapmak gerekiyor? Bu kitap, daylı modelin hazırlanmasından başlayarak tam kontur modelasyonun her bir basamağını size gösteriyor. Bütün aşamalar boyunca, fotoğraflar ve çizimler sayesinde asla yolunuzu kaybetmeyecek ve duraklamayacaksınız.

Posterior Diş Modelaj Referansı

Ayrıca, kolay ve hızlı bir başvuru kaynağı olarak posterior dişlerin modelasyon referansı da kitaba dahil edilmiştir. Bu referanslar her bir posterior dişin primer ve sekonder anatomisini sergileyerek teknisyenlere, ana modelaj prosedürlerinin her birine hızlı erişim imkanı vermektedir.

Teknik Özellikler

Kitap Adı
Alt Yapı Tasarımı ve Yapımı

Orijinal Adı
Crown and Bridge Anatomical Waxing

Ebat: 210 mm x 300 mm
Sayfa Sayısı: 96 Sayfa + Kapak
Kağıt: 170 g/m2 parlak kuşe kağıt
Baskı: 4+4 Renkli Ofset Baskı
Kapak: Cilt Bezli Sert Kapak
Cilt: İplik Dikişli


PTC Teknik Kitaplar Serisi Hakkında
The PTC TechBook Series


John Ness’den Diş Teknisyenliğine Özel
Her konunun, mükemmel fotoğraflar ve çizimlerle, adım adım anlatıldığı kitaplardan oluşan bu setin yazarı, Amerika’nın en ünlü diş teknisyenlerinden biri olan ve 2009 yılında vefat eden John Ness. Diş teknisyenliği eğitiminde, tamamiyle kendisine ait, tescilli bir sistemin mucidi olan Ness’in kitapları, şimdi Türkçe.

Adım Adım Diş Teknisyenliği: Ne, Nasıl Yapılır?
PTC Teknik Kitaplar Dizisi, tecrübeyle dolu başarılı bir meslek hayatı boyunca edinilmiş bilginin damıtılmasıyla ortaya çıkmıştır. Dental laboratuvar teknolojisinin adım adım anlatıldığı, anlaşılması çok kolay bir ansiklopedi niteliğindedir.

Her Diş Teknisyeni için Mükemmel Bir Kaynak
Her şeyin fotoğraflarla ve anlaşılır bir dille anlatıldığı PTC Teknik Kitaplar Dizisi, baştan sona renkli, birinci sınıf bir baskıyla sunuluyor. Her ayrıntıyı adım adım inceleyen bu kitaplar, diş teknisyenleri için gerekli temel bilgi ve becerilerin yanı sıra dental anatomi ve estetiği de içermektedir.

Serinin bütün kitaplarını görmek için lütfen aşağıdaki linki izleyin:
www.vyg.com.tr/ptc
Üyelik Bilgilerim

Kendinize Yatırım Yapın

Tarih Etkinliğe Dair Detaylar Şehir
Bütün Etkinlikleri Göster

Bunlar da ilginizi çekebilir